AKCE


Business meeting

Firemní prezentace, setkání s obchodními partnery či společné posezení se zaměstnanci v několika variantách uspořádání. To vše Vám s pohoštěním i bez zařídíme u nás v Café Bistru.

Party

Ať už plánujete rozlučku se svobodou, přátelské posezení nebo večer s přáteli, terasa je tu pro Vás. Zajistíme vše od občerstvení po bublinky.

Oslavy

Narozeniny, výročí, rodinná setkání a další. Oslavy na míru pro každou příležitost Vám uspořádáme v našem Café Bistru nebo na terase.

Svatby

Specializujeme se na menší svatby, které ve spolupráci s eMBe pivovarem zařídíme na klíč. Umíme vše od klasické i netradiční hostiny až po domácí svatební dort.

Zážitek z ohně

Tým eMBe pivovaru Vám rád připraví speciality z grilu pro Vaši venkovní akci. Provede vás menší kulturní událostí i hudebním vystoupením.

Business snídaně

V prostorách Café Bistra nebo na terase Vám připravíme kávu, další nápoje a luxusní domácí snídani pro setkání o dvou lidech až po větší skupinu.

Romantika pro dva

Vaši představu Valentýna, důležitého rande i všech ostatních zamilovaných příležitostí vyladíme k dokonalosti tak, aby z ní byl nezapomenutelný zážitek.

Fashion show

Ve spolupráci s eMBe pivovarem nabízíme k pronájmu venkovní prostor v areálu bývalé továrny. Catering a zázemí na hotelu.

Catering

Pro akce a eventy v našem Aparthotelu zajistíme celodenní domácí občerstvení dle vašich přání.